Bank

Translate, zmień język bloga.

Zarabianie na złomie

Zarabianie na złomie ??????????????????????????????

Temat ,,rzeka'' przez wielu niedoceniany, wyśmiewany, kojarzący się z najniższymi formami grup społecznych.

Jak to jest, że wielu ludzi na tym naprawdę zarabia?

Prostota tego sposobu zarabiania budzi wiele emocji wokół coraz szerszego kręgu tzw.,,wtajemniczonych", z jednej strony nie rozumiem, że na złomie można zarobić, z drugiej strony, czemu nie.
Każdy z Nas posiada, bądź posiadał w domu, mieszkaniu czy na działce coś bezużytecznego noszącego znamiona złomu. Stary rower, stary przewód np. właśnie po wymianie instalacji, tudzież innych bardzo wielu rzeczy, które tu nie sposób wymienić. Nie będę tu się rozpisywał o wartości skupu danej rzeczy na złomie, jednak chodzi o to, że na każdej choćby jakże drobnej rzeczy można jakąś sumę pieniędzy zarobić.

Przykładowo:
Niech to będzie wahacz w samochodzie po wymianie u mechanika.

Cena za zużyty wahacz oscyluję w przedziale około 20 zł

Jedni powiedzą, że mało. Ale drudzy powiedzą, że zawsze mogłeś wyrzucić do śmieci i nic z tego nie mieć.

Metoda tzw. ,,małych kroczków" potrafi zdziałać zadziwiające rezultaty w perspektywie określonego czasu. 
Na pewno tą metodą nie zdołamy zostać milionerami, jednakże w połączeniu z innymi metodami zarabiania przyniesie jakiś określony zysk, którego tak naprawdę pragniemy.Zastanawiał się kiedyś ktoś z Nas, nad taką metodą zarabiania?


Prostota tej metody zarabiania jest wręcz banalna. Znam ,, złomiarzy", którzy jeżdżą po wioskach i zbierają złom po gospodarstwach. Rolnicy bardzo często się godzą na oddanie niepotrzebnego sprzętu tylko po to, żeby pozbyć się niepotrzebnego złomu.


,,cogito ergo sum "(Myślę, więc jestem)